270758 CRAZY CHIC NOHTI ŠK. 18599

CRAZY CHIC NOHTI ŠK. 18599


Blagovna znamka: CLEMENTONI
GTIN (EAN): 8005125185993

Set za oblikovanje nohtov, Crazy Chic, Clementoni je kot nalašč za vse deklice, ki so rade lepotičijo in so ustvarjalne.

Izdelek je na voljo tudi v spletni trgovini

Predstavitev

Čudovit set za oblikovanje nohtov vsebuje raznovrstne pripomočke, s katerimi bodo si bodo vaše deklice polepšale nohte in si ustvarile prave umetnine. Set vsebuje: konzolo, 3 lake za nohte, pilico na nohte, nalepke za nohte ter različne okraske in bleščice za polepšanje nohtov. Laki za nohte so hitro sušeči. Set za oblikovanje nohtov deklice spodbuja k ustvarjalnosti in krepitvi domišljije. Izdelek je primeren za deklice starejše od 6 let. SESTAVINE/INGREDIENTS: LIGHT BLUE GLITTER NAIL POLISH – SVETLOMODRI LAK ZA NOHTE Z BLEŠČICAMI 5 ml: Aqua, Styrene/Acrylamide Copolymer, Propylene Glycol, Glycerin, Polyethylene terephthalate, Diazolidinyl Urea, Mica, CI 42090. VIOLET GLITTER NAIL POLISH – VIJOLIČNI LAK ZA NOHTE Z BLEŠČICAMI 5 ml: Aqua, Styrene/Acrylamide Copolymer, Propylene Glycol, Glycerin, Polyethylene terephthalate, Diazolidinyl Urea, Mica, CI 42090.

Lastnosti artikla


  • deluje na baterije
  • Priporočena starost: Od 6 leta dalje
  • artikel ni primeren za otroke mlajše od 36 mesecev

Dimenzija škatle:

  • Dolžina: 380 mm
  • Širina: 75 mm
  • Višina: 285 mm
Teža:
  • Neto teža: 360 g
  • Bruto teža: 619 g

Kje lahko kupim?

Iz spustnega seznama izberite poštno številko kraja in prikazal se vam bo seznam prodajaln, ki smo jim v zadnjih 3 mesecih dostavili izbrani artikel.
Izdelek je na voljo tudi v spletni trgovini

Najbolj priljubljeni izdelki v skupini IGRAČE ZA DEKLICE

Novosti

Vaša košarica se nalaga...